LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Розроблення установчих документів

Складання установчих документів

На шляху до створення підприємства виникає велика кількість формальностей, які можна обійти стороною. Жодне підприємство не обходиться без оформлення відповідних документів, які дають законні підстави для власної діяльності.

Такі документи називаються установчими і є візитною карткою підприємства. Цей пакет надається у всі компетентні органи та відомства, і якщо підприємець не зможе надати їх на вимогу, то швидше за все, отримає відмову в отриманні дозвільних паперів, таких як ліцензія, сертифікат. Вони містять інформацію про правову форму підприємства, його територіальне місцезнаходження, предмет діяльності, склад засновників та багато іншої інформації, укладання якої має дуже ретельно плануватися.

Відносно такої організаційно-правової форми підприємства як ТОВ, чинне законодавство передбачило два види установчих документів. У той час, як найважливішим з них є статут підприємства, який містить всі дані про фірму, установчий договір ТОВ скоріше є допоміжним документом і складається лише в тих випадках, коли засновників кілька. Цей договір координує діяльність засновників (співвласників), так як в деталях містить інформацію про те, яка відповідальність закріплена за кожним із засновників, яку частку вносить у статутний фонд ТОВ кожен із засновників і яку частку активів отримає кожен в разі ліквідації підприємства. Тому коли засновник всього один, то й потреби в укладанні установчого договору немає, так як не виникне розбіжностей при поділі прибутку. Статут ж служить для повідомлення осіб, що вступають у відносини з ТОВ, і зважаючи на це, не може містити комерційної таємниці.

Майбутнім підприємцям варто приділити максимум уваги при укладанні установчих документів, так як державний реєстратор може відхилити розгляд поданих ним документів, якщо вони не відповідають вимогам, подані не в повному обсязі або подані особою, яка не має на це повноважень.

Юристи нашої компанії допоможуть в укладанні необхідних для реєстрації ТОВ установчих та супутніх документів і посприяють їх якнайшвидшому розгляду. Наше втручання виключить допущення будь-яких помилок, збереже Ваші час і нерви.

Для створення статуту зателефонуйте нам, а наші юристи та адвокати візьмуть на себе всі правові труднощі.

Юридичні послуги Послуги юриста

56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні