LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Супровід бізнесу

Юридичний супровід бізнесу (Київ, Житомир)

Відсутність юридичної підтримки в умовах граничної конкуренції і гонитви за грошима може означати крах Вашого підприємства. Будь-яка підприємницька діяльність потребує всебічного правового захисту як інтересів замовника, так і своїх власних. Тому рано чи пізно виникає необхідність у юридичній допомозі висококваліфікованого фахівця. Окрім цього, підприємство з моменту появи змушене контактувати з державними органами, що завжди дуже втомлює і дуже часто - шкідливо для підприємця різного роду неприємностями при виникненні спорів. Завжди може виникнути ситуація, коли відстоювати свої інтереси доведеться в суді. Однак утримання штатних юристів - вельми затратне і не завжди вигідне рішення. У зв'язку з цим малі та середні підприємства обирають юридичний супровід бізнесу, так як обсяг виникаючих питань не завжди настільки великий, що є необхідність у штатному працівнику.

Скориставшись нашими послугами з юридичного супроводу бізнесу в Києві та Житомирі ви фактично отримаєте в своє розпорядження нештатних юристів і бухгалтерів для вирішення всіх проблем підприємства. Наш багатий досвід роботи і довгі роки практики забезпечать Вам повну безпеку в правовому просторі. Ми надаємо широкий спектр юридичних послуг: пропонуємо кваліфіковану консультацію, надаємо допомогу при складанні документів, здійснюємо підготовку та юридичну оцінку договорів, здійснюємо реєстраційні дії, консультуємо у питаннях оподаткування та звітності перед контролюючими органами, допоможемо скласти внутрішню документацію підприємства, надамо допомогу у складанні позовів, скарг. Якщо виникне необхідність - ми готові представляти Ваші інтереси в суді. Також ми оперативно повідомляємо про всі зміни в законодавстві, що в свою чергу вчасно запобігає будь-які порушення. Коротше кажучи, ми надаємо комплексний юридичний супровід.

Також,через те, що юридичне благополуччя підприємства найбезпосереднішим чином пов'язане з бухгалтерією, ми надаємо послуги бухгалтерського супроводу бізнесу в Києві та Житомирі. Наші фахівці, ретельно все проаналізувавши, зможуть надати Вам найбільш підходящий для вашого підприємства варіант розвитку, бухгалтерської та юридичної підтримки.

Будемо раді співпраці!

Юридичні послуги Послуги юриста

56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні