LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Податкові спори

Податкове законодавство в Україні має багато особливостей і постійно змінюється, а контрольно-ревізійна діяльність податкових органів, які використовують деколи досить жорсткі заходи впливу на підприємців, створює масу додаткових «незручностей». В силу цих явищ виникає дуже багато ситуацій, які можна вирішити іноді лише в судовому порядку. Все це породило в середовищі підприємців безліч забобонів про безрезультатність судових спорів з податківцями, що неодноразово підтверджувалося статистичними даними податкового відомства, так як переважна більшість рішень судових органів з податкових спорів винесено далеко не на користь платників податків. Більше того, зважаючи на свою специфіку, цей вид спорів на сьогоднішній день є, мабуть, найскладнішим і найпоширенішим в практиці оподаткування.

Податкові спори на практиці.

Як показує практика, податкові спори виникають як на законних підставах, так і на абсолютно безпідставних претензій з боку податкових органів, діяльність яких часом виходить за рамки повноважень. Податковий кодекс України надав підприємцям можливість досудового вирішення конфлікту. Платник податків має право сам вибрати, яким методом врегулювати конфлікт: досудовим оскарженням в адміністративному порядку (надати скаргу на розгляд вищому органу), або ж безпосередньо ініціювати судовий процес, що забере у нього можливість оскарження в досудовому порядку. Іноді досудове врегулювання податкових суперечок не приносить очікуваних результатів, тоді це стає причиною подальшого звернення до суду. Слід зазначити, що розгляд судом суперечок став більш оперативним, що скоротило тривалість процедури оскарження та винесення рішення по справі до декількох місяців.

Фахівці нашої юридичної компанії мають великий досвід у врегулюванні податкових спорів. Висока кваліфікація і злагоджена робота наших фахівців вже позбавили багатьох підприємців від необґрунтованих вимог і штрафних санкцій податкових органів. Ми надаємо оперативну юридичну допомогу як на початковій стадії розгляду спорів судом, так і на стадії оскарження рішень у вищих судових інстанціях. Також залучаємося при податкових перевірках, здійснюємо представництво інтересів платника податків перед контрольованими органами при проведенні реорганізації або ліквідації підприємства, або в разі його банкрутства.

Юридичні послуги Послуги юриста

56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні